TRAININGSSCHEMA'S EN BELANGRIJKE DATA (opgemaakt door trainer Paul)

JUNI 2018
Di 19/6  groep 1 : 3 reeksen van 400/800/1000
groep 2 : 3 reeksen van 200/400/1000
Do 21/6 Duurloop Daverlo
Vr 22/6 Nacht van Vlaanderen                            Criterium Sodibrug
Start to run 5 km om 19u
21 + 42 km om 20u
10 km om 20u15
Sporthal, Industrielaan, Torhout
Vooraf inschrijven tot 15/6 via www.nvv.be
Na afloop van elke wedstrijd verzamelen we op de markt van Torhout aan de kerk voor een gezellig samenzijn.

Stratenloop Ruddervoorde

Jeugdloop om 18u30
4 km om 19u
12 km om 19u45
Sporthal Domein Riderfort, Sportstraat, Ruddervoorde
Zo 24/6  Kusttraining Wenduine                            Criterium Sodibrug
Duurloop in bos en op strand: 10u Wielingenzwembad Wenduine
Douche- en zwemmogelijkheid achteraf.
Na de training belegde broodjes + drankje voor alle Sodibrugleden, mits uiterlijk di 19/6 ingeschreven bij trainer Paul.
Di 26/6  groep 1 : 4 x 2000 progressief opbouwen
groep 2 : 4 x 1600
Do 28/6  Duurloop Daverlo
Vr 29/6  

Kermisloop Moerbrugge                         Criterium Sodibrug
Jeugdloop om 19u10
jogging 3 km om 19u30
9 km om 20u

Inschr. + kleedk. + start: Tent, Oedelemsestraat, Moerbrugge

JULI 2018
Di 3/7 Aflossingstraining 400 m / 600 m
Do 5/7 Duurloop Daverlo
Vr 6/7  Zeebrugge Strandloop
Organisatie van AC Sodibrug en Olympic Brugge
19u30 Kidsrun 800 m / 20u : 5 + 10 km
Badengebouw Zeedijk Zeebrugge
Di 10/7 groep 1 : 3 reeksen van 400/800/1200
groep 2 : 3 reeksen van 400/600/800
Do 12/7   Duurloop Daverlo
Di 17/7 5 x 1 min snel / 5 x 2 min snel / 5 x 3 min snel
Do 19/7 Duurloop Daverlo
Di 24/7 groep 1 : 5 x 1200 per 3
groep 2 : 4 x 1200 per 3
Do 26/7 Duurloop Daverlo
Vr 27/7 Retro Run Wenduine                                   Criterium Sodibrug
Jeugd vanaf 19u / 10 mijl om 20u / 6 + 10,5 km om 20u10
Inschrijven + kleedkamers : Wielingencentrum, Zeedijk Wenduine

Vooraf inschr. aan 5 euro tot di 24/7/18. Dag zelf 10 euro.
Alle info : www.sportdienstdehaan.be
Di 31/7 groep 1 : 400/800/1200/1600/1200/800/400
groep 2 :  400/800/1200/1200/800/400

AUGUSTUS 2018

Do 2/8  Duurloop Daverlo
Vr 3/8 

Shoppingloop Oostkamp                                 Criterium Sodibrug
Jeugdlopen om 18u30 / jogging 3,3 km om 19u
10 km om 19u30
Kleedkamers : De Valkaart,  Oostkamp
Alle info : www.flacoostkamp

Di 7/8  groep 1 : 3 reeksen van 200/400/600/1000
groep 2 : 4 reeksen van 200/400/600
Do 9/8  Duurloop Daverlo
Di 14/8 groep 1 : 2x200 / 2x400 / 2x600 / 2x800 / 2x1000
groep 2 : 2x200 / 2x400 / 2x600 / 2x800
Do 16/8  Duurloop Daverlo
Za 18/8

Memorial Diether Cornaer – Wingene
Jeugd om 17u30 / 3,6 km om 18u / 10,8 km om 18u45
Alle info op: www.wingene.be

Di 21/8  groep 1 : 2 reeksen van 400/800/1200/800/400
groep 2 : 2 reeksen van 400/600/800/600/400
Do 23/8 Duurloop Daverlo
Di 28/8   groep 1 : 200/400/200/600/200/800/200/1000/200/800/200/600/200/400
groep 2 : 200/600/200/800/200/1000/200/800/200/600
Do 30/8  Duurloop Daverlo
 

18 november 2018
Eerste Brugse Veldloop ism. Olympic Brugge

24 november 2018
Eindejaarsfeest

4 januari 2019
Nieuwjaarsreceptie


Update:
16-06-2018

 

 
Webhosting:
 
cleversoft.be 
 
Decathlon Brugge


Klik hier voor de verdelers


Move Brugge
Facebook Sportdienst Brugge
ING-bank